Duofix WC montavimo elementas H98 Padidinti

Geberit Duofix Omega WC montavimo elementas H98

Geberit Duofix Omega H98 WC montavimo elementas

Smulkiau

Nauja

324,75 EUR

433,00 EUR

-25%

 • Geberit Duofix Omega H98 WC montavimo elementas

  Duofix WC montavimo elementas
  valdomas iš priekio arba iš viršaus
  aukštis 98 cm
  Tinka vandens nuleidimo mygtukai:
  Omega20/Omega30/Omega60/Omega70


  Naujasis Geberit omega potinkinis bakelis gali būti montuojamas trijuose aukščiuose - 82, 98 ir 112 cm. Visais atvejais yra garantuotas efektyvus WC puodo nuplovimas ir vandenį taupanti dviejų vandens kiekių technologija.

  Įrengus Geberit Omega potinkinį bakelį, maksimalus sienos storis bus ne daugiau kaip 17 centimetrų, dėl to šis sprendimas tinka beveik bet kurioje statybinėje situacijoje. Vanduo prie bakelio gali būti prijungtas tiek iš galo, tiek ir iš šono. Priklausomai nuo situacijos, vandens nuleidimo mygtukas gali būti įrengtas arba iš viršaus, arba iš priekio ant bakelio. Potinkinis bakelis ir vandens nuleidimo mygtukas sumontuojami be jokių specialių įrankių.

  Sumažinta bakelio anga iki 180 mm x 110 mm suteikia galimybę įrengti mažesnio dydžio, elegantiškus vandens nuleidimo mygtukus Omega20, Omega30 ar lygiai su plytelėmis montuojamą vandens nuleidimo mygtuką Omega60. Taip pat yra galimybė naudojant nuotolinį vandens nuleidimo mygtuką Sigma70 įrengti patį mygtuką bet kur dviejų metrų atstumu nuo potinkinio bakelio.

  Garantija 10 metų

  Gamintojas: Geberit, Šveicarija.

  Geberit Duofix Omega WC montavimo elementas H98 Video

  Geberit Duofix Omega montavimas

  Apie Geberit

  Geberit turi savo pardavimo atstovybes 41 šalyje. Mūsų produktų asortimente yra sanitarinės ir vamzdynų sistemos: potinkiniai rėmai, vandens nuleidimo mygtukai, bakeliai, sifonai, sensorika visuomeninėms patalpoms,unitazai su apiplovimo funkcija, šildymo, vandentiekio ir nuotekų vamzdynai, taip pat vidinės lietaus nuotekų surinkimo sistemos . Geberit produktai yra inovatyvūs, ilgaamžiai ir draugiški aplinkai.

  Grąžinimo garantija

  14-os dienų prekių ir pinigų grąžinimo garantija

  Apmokėjimas grynais

  Vilniuje mokėkite grynaisiais prekės atsiėmimo metu

  Mokėjimo būdai

  Bankiniu pavedimu, Mistertango greituoju mokėjimu, Paypal

  Pristatymo būdai

  Pristatymas visoje Lietuvoje, galimybė pasiimti patiems

  Vartotojo duomenų apsauga

  Saugus prisijungimas ir apmokėjimas