Mūsų elektroninėje parduotuvėje Jūs galite apmokėti užsakymą:

1. Bankiniu pavedimu
2. Internetu per PaySera.lt sistemą
3. Grynais
4. Mokėjimo kortele
5. Per Mistertango mokėjimų sistemą
6. Išsimokėtinai.

1. Bankiniu pavedimu - apmokant internetine bankininkyste arba bet kuriame banko padalinyje.

Mūsų banko sąskaitos rekvizitai:

gavėjas UAB „BELORITA“

įmonės kodas 304059287

PVM mokėtojo kodas LT100010699913

Citadele bankas, banko kodas 72900, AB BIC: INDULT2X

atsiskaitomoji sąskaita LT38 7290 0000 1346 7595 

Mokant prašome nurodyti užsakymo numerį, kurį gausite elektroniniu paštu užsakius prekes mūsų el.parduotuvėje.

2. Internetu PaySera.lt – apmokant per pasirinkto banko internetinės bankininkystės sistemą. Patvirtiname, kad šis apmokėjimo būdas yra visiškai saugus, nes yra atliekamas per PaySera.lt sistemą. Per PaySera.lt galima atsiskaityti turint sąskaitą bet kuriame iš Lietuvoje veikiančių bankų – būsite tiesiogiai sujungti su banku mokėjimui atlikti.

3. Grynaisiais pinigais pristatymo metu visoje Lietuvoje. Galima atsiskaityti šiais būdais: atsiimant prekes mūsų salone adresu Verkių g.44 (PC Unideco), Vilniuje, arba kurjeriui pristačius prekes Jūsų nurodytu adresu.

PASTABA: šį atsiskaitymo būdą galėsite pasirinkti perkant prekes, kurios nėra pristatomos pagal specialų užsakymą. Jeigu prekė užsakoma (pristatymo laikas 2 – 4 savaitės), ją paprašysime dalinai apmokėti – tokiu atveju, padarius užsakymą e-parduotuvėje su Jumis susisieks vadybininkas, su kuriuo aptarsite avanso sumą bei pristatymo laiką.

4. Mokėjimo kortele. Banko kortele galima atsiskaityti tik atvykus į mūsų saloną Verkių g.44 (PC Unideco), Vilniuje. Elektroniniu būdu atsiskaityti kortele galimybės nėra.

5. Tiesioginiu mokėjimu per Mistertango mokėjimų sistemą.

      Mistertango

6. Išsimokėtinai per SB Lizingą.

Perkant internetu, užsakymo pabaigoje būsite sujungti su SB Lizingo sistema ir galėsite užpildyti paraišką kreditui gauti, o mes išsiųsime Jums užsakytas prekes.

vonia24.lt sistema apsaugota pažangiais SSL koduotais saugumo sertifikatais, moderniais techniniais ir programiniais sprendimais.

Mokėjimo būdą pasirinksite užsakymo patvirtinimo metu.