Mes Jums pristatysime Jūsų pirkinį į bet kurią Lietuvos vietą!

Dauguma prekių turime sandėliuose, todėl galime Jums pristatyti per 2-5 darbo dienas. Jeigu prekės nėra sandėlyje, pristatymo laikas gali užtrukti 2-4 savaites (tai nurodoma prie prekės aprašymo).

Prekes pristato kurjeriai arba prekes nemokamai galite atsiimti patys iš mūsų sandėlio Vilkpėdės g. 8 korpusas 8, Vilniuje (I-V 9.00-17.30), iš anksto apmokėjus už prekes bei suderinus atsiėmimo laiką. 

Prekių pristatymo kaina visoje Lietuvoje priklauso nuo pirkinio sumos. Papildomas įkainis už pristatymą į Kuršių Neriją.

Įkainiai:

  • Pirkinio suma iki 200 eurų - pristatysime už 6 eurus.*
  • Pirkinio suma nuo 200 eurų - nemokamas pristatymas.**

* Pristatymas į Kuršių Neriją 39 eurai.

** Pristatymas į Kuršių Neriją nuo 200 eurų iki 1000 eurų- 35 eurai.


Prekių pristatymo datą su Jumis suderins užsakymų administratorius.

Pristatymo laiką su Jumis suderins kurjeris.

Prekės pristatomos iki pastato (laiptinės) durų. Užnešimo paslauga į butą gali būti teikiama už papildomą mokestį. Dėl užnešimo paslaugos prašome kreiptis iš anksto el.paštu:info@vonia24.lt arba telefonu 8 6505 2424.

Prekės pristatomos tik darbo dienomis. Išeiginėmis ir švenčių dienomis pristatymas vykdomas už papildomą mokestį.

Svarbu. Gavę siuntą būtinai patikrinkite siuntos būklę ir pastebėję, kad yra pažeidimų, neatitikimų ar sugadintų prekių, būtinai apie tai pažymėkite važtaraštyje ir surašykite siuntos pažeidimo aktą ir nedelsiant informuokite mus el.paštu:info@vonia24.lt arba telefonu 8 6505 2424. Pasirašius važtaraštyje be pastabų laikoma, kad siunta perduota nepažeista.

Daiktų grąžinimas vyksta vadovaujantis 2001m. birželio 29d. Lietuvos Respublikos Ūkio ministro įsakymu Nr. 217 "Dėl daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo".