Ravak vonia "Rosa 95" Padidinti

Kampinė vonia Ravak ROSA 95

Mažo dydžio, bet didelių galimybių vonia ROSA 95

Smulkiau

Nauja

303,20 EUR

379,00 EUR

-20%

 • Asimetrinė vonia Rosa 95 yra mažiausia iš asimetrinių RAVAK gaminamų vonių. Ją pasistatę net mažiausiame vonios kambaryje, patogiai išsimaudysite ar nusiprausite po dušu.

  Vonia Rosa 95 tapo studijos Nosal Design dilema – ji sukurta taip, kad atitiktų visus praktiškumo reikalavimus. Sutaupysite ne tik vietos vonios kambaryje, bet ir vandens maudantis.

  Vonia Rosa 95 yra vienintelė 95 cm pločio vonia, kurioje funkcionaliai integruota sėdynė, skirta patogiai sėdėti prausiantis po dušu.

  Nepaisant mažo dydžio, ji išsaugo unikalias vonių Rosa savybes, o derinyje su lieto akmens praustuvu ir vonios baldais sudaro vieningą praktišką rinkinį.

  Voniai ROSA galima uždėti akrilinį priekinį panelį. Vonia ROSA tinka mažoje erdvėje, bet, pilnai sukomplektuota, suteiks komforto ir labiausiai prestižiniam vonios kambariui.

  ROSA gaminama iš geriausios medžiagos LUCITE akrilo. Balta spalva "snowwhite" iš tiesų balta it sniegas ir nesiskiria nuo kitų RAVAK gaminių. Vonia ROSA iškovojo nemažai apdovanojimų tarptautinėse parodose ir mugėse.

  Apie Ravak

  Ženklas RAVAK pristato modernų bei praktišką, suprojektuotą iki smulkiausios detalės vonios kambarį. Nesiekia tik išskirtinio įspūdžio, bet visada atsižvelgia į klientų poreikius bei pageidavimus. Tiki, kad yra daiktų, kurie gali džiuginti daugelį metų. Koncepcijų kūrimas ir nestandartiniai sprendimai yra pagrindinis konkurencinis Ravak pranašumas.

  Grąžinimo garantija

  14-os dienų prekių ir pinigų grąžinimo garantija

  Apmokėjimas grynais

  Grynaisiais pinigais apmokėjimų nepriimame

  Mokėjimo būdai

  Bankiniu pavedimu, Mokėjimais per Paysera

  Pristatymo būdai

  Pristatymas visoje Lietuvoje, galimybė pasiimti patiems

  Vartotojo duomenų apsauga

  Saugus prisijungimas ir apmokėjimas