Apdailos juostelė, balta Padidinti

Vonios apdailos juostelė, balta

Apdailos juostelė (pasirinkite dydį).

Smulkiau

Nauja

2,99 EUR

 • Apdailos juostelę verta naudoti visų pirma ten, kur statant nepavyko išlaikyti idealiai stataus sienų kampo. Net ir tuomet, kai sienos tik nežymiai nestatmenos, tarp sienos ir vonios ar dušo padėklo  briaunos gali atsirasti iš karto pastebimas tarpelis, kurio, praktiškai, neįmanoma paslėpti be dekoratyvinės juostos.

  • baltos spalvos apdailos juostelės
  • ilgis 1100 arba 2000 mm

  Apdailos juostelė 6/1100 arba 6/2000 skirta estetiškai uždengti tarpelį tarp sienos ir vonios ar padėklo krašto, užsandarinto silikoniniu glaistu.
  Apdailos juostelė 10/1100, 11/1100 arba 10/2000, 11/2000 skirta uždengti didesnį tarpelį tarp sienos ir vonios ar padėklo krašto, užsandarinto silikoniniu glaistu.

  Apdailos juostelės, kurios plotis 10 mm, galai užbaigiami kampukais. Apdailos juostelių, kurių plotis 6 ir 11 mm, galai užbaigiami kampukais, o sujungimo vietoje įterpiamas sujungimo kampukas.

  Apie Ravak

  Ženklas RAVAK pristato modernų bei praktišką, suprojektuotą iki smulkiausios detalės vonios kambarį. Nesiekia tik išskirtinio įspūdžio, bet visada atsižvelgia į klientų poreikius bei pageidavimus. Tiki, kad yra daiktų, kurie gali džiuginti daugelį metų. Koncepcijų kūrimas ir nestandartiniai sprendimai yra pagrindinis konkurencinis Ravak pranašumas.

  Grąžinimo garantija

  14-os dienų prekių ir pinigų grąžinimo garantija

  Apmokėjimas grynais

  Grynaisiais pinigais apmokėjimų nepriimame

  Mokėjimo būdai

  Bankiniu pavedimu, Mokėjimais per Paysera

  Pristatymo būdai

  Pristatymas visoje Lietuvoje, galimybė pasiimti patiems

  Vartotojo duomenų apsauga

  Saugus prisijungimas ir apmokėjimas