BLIX BLPS dušo sienelė Padidinti

BLIX BLPS dušo sienelė

Tik internetu

Ravak BLIX stacionari dušo sienelė BLPS komplektuojama tik su dušo durimis, atskirai nestatoma!

Smulkiau

Nauja

119,20 EUR

149,00 EUR

-20%

  • matmenys: 80, 90, 100 cm
  • spalvinis variantas: profilis – baltas, poliruoto aliuminio, satinas;
  • saugaus stiklo vitražas: 6 mm; Transparent
  • gaminio aukštis: 190 cm

  Gaminį sudaro viena nejudama dalis. Įrengiama vonios kambario kampe, išklijuotame plytelėmis (kombinuojant su dušo durimisи BLDP2) ant padėklų RAVAK PERSEUS, PERSEUS PRO, PERSEUS PRO FLAT, PERSEUS PRO CHROME, GIGANT PRO, GIGANT PRO FLAT, GIGANT PRO CHROME arba tiesiog ant grindų su įrengtu dušo kanalu arba trapu. Nejudama sienelė neskirta naudoti savarankiškai. Dušo durų ir dviejų nejudamų sienelių tipo BLPS kombinacija leidžia sukurti „П“-tipo dušo kabiną. Reguliuojamasis profilis BLNPS leidžia praplatinti gaminį 20 mm.

  Kairinis ir dešininis durų variantas formuojamas montuojant gaminį. Tai reiškia, kad atliekant montavimą ir apsukant duris "aukštyn kojom" gausite kairinį arba dešininį įėjimo variantą.

  Praktiškas ir patrauklus

  Dušo kabina Blix – tai puikios kokybės pavyzdys už protingą kainą. Jos kruopštus apdirbimas, stilingas dizainas ir praktiški privalumai prieinami kiekvienam pageidaujančiam pirkėjui.

  Nepriekaištinga kokybė

  Naudojant mechanizmą SilentRun, kuris yra apatinėje  dušo kabinos Blix dalyje, stumdomoji sistema dirba tyliai ir patikimai, neleidžia užstrigti ir persikreipti judamoms dalims.

  Paprasta valyti

  Lengvai paspaudus mechanizmą apatinėje stumdomųjų dušo durų dalyje, sąvaras galima atlenkti ar visiškai išimti ir taip lengvai išvalyti sunkiai pasiekiamas vietas. Dušo kabinų priežiūrą Jums palengvins universali ir švelni priemonė RAVAK Cleaner, skirta valyti bet kuriuos vonios kambario paviršius.

  Rekomenduojame įsigyti:

  Dušo durims tinkantis padėklas: PerseusPro

  Vietoj dušo padėklo galima įrengti dušo lataką. Pasirinkite reikalingo dydžio lataką: Latakai

  Apie Ravak

  Ženklas RAVAK pristato modernų bei praktišką, suprojektuotą iki smulkiausios detalės vonios kambarį. Nesiekia tik išskirtinio įspūdžio, bet visada atsižvelgia į klientų poreikius bei pageidavimus. Tiki, kad yra daiktų, kurie gali džiuginti daugelį metų. Koncepcijų kūrimas ir nestandartiniai sprendimai yra pagrindinis konkurencinis Ravak pranašumas.

  Grąžinimo garantija

  14-os dienų prekių ir pinigų grąžinimo garantija

  Apmokėjimas grynais

  Vilniuje mokėkite grynaisiais prekės atsiėmimo metu

  Mokėjimo būdai

  Bankiniu pavedimu, Mistertango greituoju mokėjimu, Paypal

  Pristatymo būdai

  Pristatymas visoje Lietuvoje, galimybė pasiimti patiems

  Vartotojo duomenų apsauga

  Saugus prisijungimas ir apmokėjimas