Juoda dušo kabina Baltijos Brasta KRISTINA Padidinti

Juoda dušo kabina Baltijos Brasta KRISTINA

Juodos spalvos dušo kabina Baltijos Brasta KRISTINA.

Smulkiau

Nauja

Užsakomoji prekė. Pristatymo terminas 2-4 sav.

728,10 EUR

809,00 EUR

-10%

 • Juodos spalvos dušo kabina Baltijos Brasta KRISTINA. 90 cm

  Dušo kabina juodos spalvos rėmų su itin saugiu grūdinto 6 mm storio languotu stiklu. Stiklo langeliai dekoruojami juoda spalva šilkografijos metodu, kuris yra laiko patikrintas ir itin patikimas - dažai dengiami prieš grūdinant stiklą, tad grūdinimo metu jie įsigeria ir laikui bėgant nenusitrina. Juodų dažų juostelių storis - 16 mm Ši dušo sienelė puikiai įsikomponuoja minimalistiniame vonios kambario interjere. Galimi standartinių ir nestandartinių matmenų užsakymai.

  Kabinos komplektacija:

  • Kabinos plotis 875x826 mm.
  • Sienelės aukštis 2000 mm.
  • Padengta "Greiti lašai" danga. „Greiti Lašai“ – danga, padedanti apsaugoti dušo durų stiklą nuo vandens galimo poveikio. Stiklas tampa atsparesnis įbrėžimams ir lengviau valomi nešvarumai.
  • Industrinis dizainas.
  • Juodos spalvos dažytas rėmas.
  • Stabili bei tvirta konstrukcija.
  • Viršutinio laikiklio ilgis 500-1000 mm.
  • Lengva priežiūra.
  • Saugus 6 mm skaidrus grūdintas stiklas su juodais langeliais. langeliai dekoruoti juoda spalva šilkografijos metodu.
  • Kolekcija NERO CUBE.
  • Garantija 2 metai.
  • Gamintojas Baltijos brasta Lietuva.

  Speciali stiklo danga „Greiti lašai“

  Stiklas – viena geriausių medžiagų dušo kabinoms gaminti, mat jis yra tvirtas ir gerai praleidžia šviesą. Tačiau dėl nelygaus paviršiaus (apie 50 000 įdubimų kvadratiniame centimetre) ir cheminės struktūros, natūralus stiklas yra neatsparus vandens poveikiui. Jis sulaiko drėgmę, o vandenyje esančios druskos nusėda ant jo, todėl mažėja šios medžiagos skaidrumas.

  Dėl intensyvaus vandens poveikio prasideda stiklo korozija. Kuo daugiau stiklas paveiktas korozijos, tuo labiau ant jo kaupiasi nešvarumų. Kiekvieną dieną jį vis sunkiau nuvalyti, o gautas rezultatas mažiau džiugina. Stiklą veikia korozija net ir naudojant išvalytą vandenį (išskyrus destiliuotą).

  GREITI LAŠAI – tai nauja technologija, apsauganti dušo kabinų stiklus nuo vandens poveikio. Ji medžiagai suteikia papildomų savybių: stiklas tampa atsparus įbrėžimams ir yra lengvai valomas.

  Vanduo lieka ant stiklo dėl molekulinės jėgos, vadinamos paviršiaus įtempimu.

  Paviršių padengus danga, dingsta tiesioginis molekulių sąlytis su stiklu. Lašai virsta rutuliukais ir nuteka, nes yra fiziškai atstumiami nuo paviršiaus.

  Stiklo paviršius atstumia vandenį ir nešvarumus, tad jį valyti iki 90 proc. lengviau.

  Dušo kabina reversinė - galima montuoti  kairėje arba dešinėje pusėje vertikaliai apverčiant montavimo metu.
  Keičiant aukštį, taikomas 15% antkainis. Maksimalus aukštis - 2250 mm.
  Užsakant vonios sienelę specialaus dydžio ir / ar nestandartinio aukščio, prašome kreiptis el paštu info@vonia24.lt arba telefonu 86505 2424

  Patartina įsigyti:

  Ravak sanitarinis silikonas (dušo kabinos montavimui).

  Ravak valiklis

  Matavimo paslaugos

  Jeigu norite įsigyti gamintojo Baltijos Brasta dušo kabiną ar sienelę, bet nesate tikri dėl išmatavimų – pas Jus gali atvykti gamintojo atstovas, išmatuoti ir pasiūlyti tinkamiausią gaminį. Paslauga yra nemokama, atvykti gali į bet kurį Lietuvos miestą. Bet, klientas neprivalo pirkti gaminio.

  Apie Baltijos brasta

  UAB „Baltijos Brasta“ buvo įkurta 1996 m. Bendrovės būstinė yra Kaune. Kituose Lietuvos ir užsienio šalių miestuose atstovauja patikimi ir patyrę partneriai. Ypatingi, ilgalaikiai ryšiai sieja su Suomija, iš kurios įmonė veiklos pradžioje pasisėmė daug patirties, naujų idėjų ir su kuria glaudžiai bendradarbiauja iki šiol.

  Kompanijos išskirtinumas – skirtingų produktų pateikimas vartotojams, aukščiausios kokybės ir patikimumo užtikrinimas. Tai pasiekiama gerai įsigilinus į kiekvieną sritį bei bendradarbiaujant su patikimais partneriais Lietuvoje ir užsienyje. Daugelį gaminių Lietuvos rinkai pasiūlė pirmieji. Atsižvelgdami į didėjančius vartotojų poreikius, nuolat ieško unikalių sprendimų, sparčiai plečia savo veiklą.

  Grąžinimo garantija

  14-os dienų prekių ir pinigų grąžinimo garantija

  Apmokėjimas grynais

  Grynaisiais pinigais apmokėjimų nepriimame

  Mokėjimo būdai

  Bankiniu pavedimu, Mokėjimais per Paysera

  Pristatymo būdai

  Pristatymas visoje Lietuvoje, galimybė pasiimti patiems

  Vartotojo duomenų apsauga

  Saugus prisijungimas ir apmokėjimas