Labai ypatingas kambarys - mano asmeninis SPA
Ką jums reiškia vonios kambarys: malonus pagulėjimas vonioje ar SPA? Kaip atrodo jūsų svajonių vonios kambarys? Dažnai norisi, kad kambarys, kuriame nuolat praleidžiame nemažai laiko ir kuris daugiausia įtakos turi kūno priežiūrai ir vidinei savijautai, būtų daugiau nei standartinė plytelėmis dengtų sienų patalpa. Be didelių pastangų jūs galite pačios greitai ir lengvai susikurti labai asmeninę grožio ir sveikatingumo atmosferą. Štai keli patarimai, padėsiantys pagražinti jūsų vonios kambarį.

Man čia patinka
Tvarka - štai kas svarbiausia vonios kambaryje. Perpildytos lentynos užkerta kelią vidinei ramybei ir grožio pojūčiui. Plaukų segtukai, šepečiai ir skustuvai turi būti sudėti į pintus krepšelius ar plastikines dėžutes. Krepšeliai ne tik dailiai atrodo, bet ir padeda palaikyti tvarką. Juose sudėtus vonios reikmenis visada lengva rasti. Spalvų derinimas (pvz., vonios chalatų ir rankšluosčių) sukuria šiltą raminančią nuotaiką. Vonios rankšluosčiai atrodys daug puošniau, jei juos sulenkusios susuksite į ritinėlius ir išdėstysite susuktais galais į išorę.

Vonios kambaryje pastatykite medinį suolelį. Jis gražiai atrodo ir sukurs šiltą bei atpalaiduojančią atmosferą, pvz., kai drėkinamuoju kremu tepsite odą. Apskritai natūralios medžiagos, pvz., akmuo, medis ar netgi porcelianas, naudojamos su saiku, žadina jausmus. Malonu basomis stovėti ant bambuko ar kietmedžio vonios kilimėlių, kurie, beje, masažuoja pėdas. Nugludinti upokšnio akmenukai ar juodasis skalūnas, kuris būdamas šlapias gražiai žaižaruoja, padės pajusti nepakartojamą vonios malonumą.

Kylanti saulė
Tinkamą vonios kambario apšvietimą lemia tai, kokią nuotaiką norite sukurti ir kaip juo naudositės. Štai kodėl labai pravartu įrengti kelias prislopintos šviesos lemputes. Rytais ir vakarais akių nevargins ryški šviesa. Nepriekaištingiems higienos ir makiažo ritualams geriausiai tiks ryškus netiesioginis apšvietimas. Šviesos šaltinis turėtų būti įrengtas šalia veidrodžio ir pagal galimybes turėtų būti sukiojamas. Vakarais maudydamosi vonioje, vienu metu galite ir sutaupyti elektros, ir sukurti romantišką žvakių šviesos aplinką, kuri padės jums atgauti jėgas.

Gėlės vonioje
Žaliuojantys augalai vonios kambaryje - atgaiva akims. Maloni šiluma ir aukštas drėgmės lygis ypač patinka tropiniams augalams. Bambukas ir papirusas su tiesiais linijiškais lapais ar vešlūs paparčiai pavers jūsų vonios kambarį prašmatnia SPA šventykla. Nedidelis žolelių darželis ant palangės suteiks dar daugiau natūralumo ir pagyvins aplinką. Į karštą vonią su eteriniais aliejais įmestos kelios čiobrelių šakelės padės geriau nugalėti artėjantį peršalimą. Pora mėtų lapelių šiltame vandenyje burnai skalauti suteiks maloniai gaivų kvapą.