Apie Ideal Standard

Ideal Standard – pasaulinio lygio prekinis ženklas, turintis 100 metų istoriją. Ideal Standard – tai europietiškas prekinis ženklas, priklausantis American Standard grupei. Pagrindinė American Standard veikla yra įvairūs vonios kambario sprendimai. Kompanija gamina įvairius įrenginius, vandens maišytuvus, dušo kabinas gyvenamiesiems namams, komercinėms, įvairioms viešosioms įstaigoms. American Standard santecnika parduodama po tokiais stipriais prekiniais ženklais kaip Ideal Standard, Ceramica Dolomite, Armitage Shanks, JADO, Porcher, Vidima. Ideal Standard kompanija turi savo atstovybes 25 šalyse, kur yra net 63 gamyklos, kuriose gaminama keramika, maišytuvai, akrilinė produkcija (vonios, dušo padėklai) ir yra realizuojama beveik 100-e šalių. Ideal Standard santechnika gaminama Anglijoje, Vokietijoje, Italijoje, Prancūzijoje, Ispanijoje, Graikijoje, Čekijoje, Bulgarijoje. Kompanija Ideal Standard yra lyderiai dizaino sprendimų sferoje, nes jie dirba kartu su garsiais dizaineriais turinčiais puikią tarptautinę reputaciją. Tarp jų yra gerai žinomi vardai, tokie kaip Gae Aulenti ir Renzo Piano (Italija), David Chipperfield (Anglija), Axel Enthoven (Belgija), Herta Bengtsson (Švedija), Marc Newson (Australija), taip pat dirba su vokiškomis dizaino kompanijomis Deisig-Design/Berlin, ID-Design/Munich ir Artefakt/Darmstadt. Šio bendradarbiavimo rezultatas – Ideal Standard kompanijos apdovanojimai už dizainą. Kompanija gavo prestižinį RedDot apnovanojimą, 2004 m iš Čikagos architektūros ir dizaino muziejaus pelnė apdovanojimą už geriausią dizainą.

Ideal Standard – vienas iš pirmaujančių prekinių ženklų Europoje. Gamintojo tikslas – sukurti tokią vonios kambario erdvę, kokia patinka būtent Jums. Ideal Standard laikosi trijų filosofijų: dizainas, funkcionalumas ir inovacija. Kompanija kuria vonios kambarių dizainą, kuris sujungia drąsius funkcionalius sprendimus su stiliumi, kuris kiekvienam leidžia išreikšti save.

Ideal Standard nuolatos investuoja į naujausias technologijas ir siekia užtikrinti, kad naujausi produktai veiktų puikiai ir atrodytų nuostabiai. Taigi gyvenk idealiai su Ideal Standard!