Kaip mes dirbame?

Mes padėsime Jums įsirengti vieną iš svarbiausių Jūsų namų kampelių - vonios kambarį. Mūsų kataloge rasite viską, ko tik gali prireikti - nuo kabliuko rankšluosčiui iki masažinės vonios. Ir viskas už mažiausią kainą Lietuvoje! Jums nereikės vaikščioti iš parduotuvės į parduotuvę, maltis po didžiulius prekybos centrus tarp daugybės žmonių, lyginti kainų, nes dabar Jūs jau žinote - viską, ko reikia Jūsų vonios kambariui, galite surasti, pamatyti ir iškart nusipirkti čia už mažiausią kainą Lietuvoje.

Kodėl mūsų kainos juokingai mažos?

Mes nedarome dempingo, nesiūlome jums pigios ir nekokybiškos kiniškos, rusiškos, ukrainietiškos ar lenkiškos produkcijos. Bendradarbiaujame su didžiausia Austrijos vonios kambario įrangos didmeninės prekybos įmone ÖAG, didelę dalį prekių perkame tiesiai iš gamintojų ir siūlome Jums gamintojo kainomis.

Dėl mūsų puikiai išvystytos logistikos sistemos (centriniai sandėliai Lietuvoje, Lenkijoje ir Austrijoje) Jūsų išsirinktas bet nesandėliuojamas prekes galime pristatyti per pora savaičių į bet kurią Lietuvos vietą.  

Ne tik parduoti, bet ir dovanoti... Dovanosime jums konsultacijas, patarimus, dėmesį, lankstumą. Kiekvienas klientas mums vienodai svarbus - jokio skirtumo, ar Jūs studentas, ar didžiulės kompanijos prezidentas - aptarnausime Jus nepriekaištingai ir su meile. Suteiksime informaciją ne tam, kad parduotume prekę, bet kad padėtume jums išsirinkti viską, kas geriausia. Mes dirbdame ilgiausiai - 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę, ir tik dėl Jūsų.

Kodėl verta pirkti internete?

Prekyba internetu pradėta plėtoti palyginti neseniai, tačiau žmonėms visame pasaulyje ji jau tapo įprastu reiškiniu. Internautai renkasi internetą pirkdami knygas, drabužius, maisto produktus, buitinę techniką, vonios kambario įrangą, net transporto priemones todėl, kad tai patogiausias ir greičiausias pirkimo būdas. Taip, jūs teisingai perskaitėte - greičiausias. Kokiu kitu būdu gausite prabangią garinę dušo kabiną iš Italijos per kelias dienas net ten nenuvažiavę? Tačiau tai ne vienintelis pirkimo internete privalumas. Mūsų parduotuvėje siūlomas prekes galite pirkti bet kuriuo paros metu ir iš bet kurio pasaulio taško. Taigi užsukite apsipirkti tuo metu, kai turite laisvo laiko ir nuotaikos! Nesvarbu, kad tai dažniausiai būna vėlai vakare. Apsivilkite savo mėgstamiausią chalatą ir pirmyn į parduotuvę.  Pas mus galite praleisti tiek laiko, kiek reikia susipažinti su prekėmis. Čia pateikiami išsamūs jų aprašymai su nuotraukomis, rekomendacijos ir atitinkamos srities naujienos. Ne kiekvienas, nors ir puikiai pasirengęs pardavėjas realioje parduotuvėje galės suteikti tiek informacijos. Ar prisimenate, kai ieškodami naujos vonios lakstėte kelias dienas ar net savaites iš parduotuvės į parduotuvę ir susidūrėte su nepatyrusiais konsultantais? Pirkite internete, ir tai niekada nepasikartos. Prekes Jums pristatysime tiesiai į namus. Savo miesto parduotuvėse neradote reikalingos prekės? Užeikite pas mus, čia galėsite užsisakyti prekių iš didžiausios katalogo Lietuvoje, ir jos bus pristatytos!

Pas mus galite įsigyti:

HANSGROHE, HANSA,  GROHE, GUSTAVBERG, BALTIJOS BRASTA, INDA, PALME, LAUFEN, RAVAK, RIHO, P.M.H., USSPA, GEBERIT, IDEAL STANDARD,  VITRA, VILLEROY&BOCH, ALAPE, ARTCERAM, BREUER, CERAMICA DOLOMITE, CESANA, CLEARWATER, ABU, FRANKE, DORNBRACHT, DURAVIT, DUSAR, HÜPPE,  KALDEWEI, EMCO, ROCA, GLOBO, HALM, HARO, HYDRO PARTNER, KERAMAG, KLUDI, KOHLER, JIKA, KOLO, LIMODOR, MAMOLI, MEUSCH, MYSON, NIKLES, NOVELLINI, AQUANOVITEK, POLYPEX, SANPLAST, SWIAG, VITRUVIT, ZEHNDER, JADO,  ALISEO ir kt. vonios įrangos gamintojų produkciją.