PIVOT PSKK3 dušo kabina Padidinti

Ravak PIVOT PSKK3 dušo kabina

Ravak dušo kabina PIVOT PSKK3. Skaidrus stiklas, blizgus, baltas arba satin spalvos rėmas.

Smulkiau

Nauja

Prekė eksponuojama MurestaDeco salone (Verkių g. 44 Vilnius) UNIDECO PC

335,20 EUR

419,00 EUR

-20%

 • Ravak PIVOT PSKK3 pusapvalė trijų elementų dušo kabina. Skaidraus stiklo, profilis - baltos, blizgios arba satin spalvos. Sudaryta iš dviejų tiesių nejudančių dalių ir vienos lenktos dalies (durų). Durys suteikia šiam gaminiui prabangią išvaizdą. Montuodami ir apversdami duris „aukštyn kojom", gausite kairįjį arba dešinįjį įėjimo variantą.

  Švarus ir šiuolaikiškas dizainas 

  Minimaliai metalinių profilių ir maksimaliai lygaus stiklo. Durys yra pagamintos tik iš apsauginio 6 mm storio stiklo. Todėl šis gaminys tinka bet kuriam vonios kambariui, kai pageidaujate, kad "nenublanktų" sienų apdaila. Baltos spalvos akcentas pašviesins jūsų vonios kambarį, satino atspalvis suteiks prabangos įspūdį.

  Negendantis centrinis durų atidarymo mechanizmas

  Jokių ratukų, tik paprastas ir negendantis durų atidarymo mechanizmas, kuriam nereikalinga jokia priežiūra. vyriai pagaminti
  iš kokybiško nerūdijančio plieno.

  Paprasta priežiūra

  Vos keli profiliai ir jokios nepasiekiamos vietos: nei kampai, nei kertelės netrukdys Jums tinkamai tvarkytis. Dėl lengvo gaminio valymo tvarkymas taps gerokai paprastesnis ir neužims daug laiko.

  Pasirinkite funkcines rankenėles

  Pivot tipo gaminiams būdingas ergonomiškas šiuolaikiško dizaino rankenėlių sprendimas. Rankenėlė, pasukta į apačią, suteiks dušo kabinai elegantiškumo. rankenėlė, pasukta į viršų, yra labai praktiška - suteikia galimybę pakabinti rankšluostį dušo kabinos 
  išorėje, kad išsimaudę turėtumėte jį po ranka.

  Gamintojas: Ravak, Čekija.

  Rekomenduojame įsigyti:

  Dušo kabinos padėklai Galaxy: Elipso arba Elipso PRO

  Apie Ravak

  Ženklas RAVAK pristato modernų bei praktišką, suprojektuotą iki smulkiausios detalės vonios kambarį. Nesiekia tik išskirtinio įspūdžio, bet visada atsižvelgia į klientų poreikius bei pageidavimus. Tiki, kad yra daiktų, kurie gali džiuginti daugelį metų. Koncepcijų kūrimas ir nestandartiniai sprendimai yra pagrindinis konkurencinis Ravak pranašumas.

  Grąžinimo garantija

  14-os dienų prekių ir pinigų grąžinimo garantija

  Apmokėjimas grynais

  Grynaisiais pinigais apmokėjimų nepriimame

  Mokėjimo būdai

  Bankiniu pavedimu, Mokėjimais per Paysera

  Pristatymo būdai

  Pristatymas visoje Lietuvoje, galimybė pasiimti patiems

  Vartotojo duomenų apsauga

  Saugus prisijungimas ir apmokėjimas