Mes Jums pristatysime Jūsų pirkinį į bet kurią Lietuvos vietą!

Dauguma prekių turime sandėliuose, todėl galime Jums pristatyti per 2-5 darbo dienas. Jeigu prekės nėra sandėlyje, pristatymo laikas gali užtrukti 2-4 savaites (tai nurodoma prie prekės aprašymo). Nurodyti prekių pristatymo terminai yra tik informacinio pobūdžio ir yra pagrįsti Pardavėjo (UAB Ideali gama) bendradarbiavimo su prekės tiekėju įgyta patirtimi. Jei per nustatytą terminą Pardavėjas (UAB Ideali gama) prekių nepristato dėl trečiųjų asmenų kaltų veiksmų arba dėl aplinkybių, kurių Pardavėjas (UAB Ideali gama) negalėjo numatyti ir pakeisti, vėliau pristatytos prekės laikomos pristatytomis laiku. 

Dėl susidariusios situacijos, tokios kaip- žaliavų trūkumo, gamybos nepakankamumo, logistikos ir pan., prekių pristatymas gali užtrukti ilgiau nei įprasta, arba prekė gali būti nebetiekiama.

Prašome pasitikslinti prekės tiekimo terminą su mūsų vadybininku elektroninėje parduotuvėje nurodytais kontaktais.

Prekes pristato kurjeriai arba prekes nemokamai galite atsiimti patys iš mūsų sandėlio Vilkpėdės g. 8 korpusas 8, Vilniuje (I-V 9.00-17.30), iš anksto apmokėjus už prekes bei suderinus atsiėmimo laiką. 

Prekių pristatymo kaina visoje Lietuvoje priklauso nuo pirkinio sumos. Papildomas įkainis už pristatymą į Kuršių Neriją.

Įkainiai:

  • Pirkinio suma iki 200 eurų - pristatysime už 9 eurus.*
  • Pirkinio suma nuo 200 eurų iki 300 eurų pristatysime už 15 eurų*
  • Pirkinio suma nuo 300 eurų iki 500 eurų pristatysime už 20 eurų*
  • Pirkinio suma nuo 500 eurų- nemokamas pristatymas.**/***

* Pristatymas į Kuršių Neriją iki 300 eurų - 39 eurai.

** Pristatymas į Kuršių Neriją nuo 300 eurų iki 1000 eurų- 50 eurų.

*** Netaikoma stambiagabaritėms ir sunkiasvorėms prekėms.


Prekių pristatymo datą su Jumis suderins užsakymų administratorius.

Pristatymo laiką su Jumis suderins kurjeris.

Prekės pristatomos iki pastato (laiptinės) durų. Užnešimo paslauga į butą gali būti teikiama už papildomą mokestį. Dėl užnešimo paslaugos prašome kreiptis iš anksto el.paštu: info@vonia24.lt arba telefonu 8 6505 2424.

Prekės pristatomos tik darbo dienomis. Išeiginėmis ir švenčių dienomis pristatymas vykdomas už papildomą mokestį.

Svarbu. Gavę siuntą būtinai patikrinkite siuntos būklę ir pastebėję, kad yra pažeidimų, neatitikimų ar sugadintų prekių, būtinai apie tai pažymėkite važtaraštyje ir surašykite siuntos pažeidimo aktą ir nedelsiant informuokite mus el.paštu: info@vonia24.lt arba telefonu 8 6505 2424. Pasirašius važtaraštyje be pastabų laikoma, kad siunta perduota nepažeista.

Daiktų grąžinimas vyksta vadovaujantis 2001m. birželio 29d. Lietuvos Respublikos Ūkio ministro įsakymu Nr. 217 "Dėl daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo".