RIHO Solid Clean valiklis Padidinti

Valiklis RIHO Solid Clean

RIHO Solid Clean efektyvi valymo priemonė lieto marmuro vonioms, praustuvams

Smulkiau

Nauja

Užsakomoji prekė pristatymas 2-3 sav.

23,50 EUR

29,00 EUR

-5,50 EUR

 • RIHO Solid Clean - efektyvi valymo priemonė lieto marmuro gaminiams.

  Efektyviai valo ir padengia apsaugine plėvele gaminių paviršių nuo kalkių. Švelnus valiklis, netoksiškas.

  Naudojimas: prieš naudojimą suplakite. Ant kempinėlės užlašinkinte keletą lašų, nuvalykite užterštą paviršių ir gerai nuplaukite vandeniu (iki 65 C), nusausinkite švelnia medžiagine servetėle. Rekomenduojama gaminius valyti reguliariai.

  Valiklis daugiausiai tinka lieto marmuro vonių bei virtuvės plautuvių priežiūrai. Šiuo valikliu taip pat galima valyti metalinius paviršius, porcelianą, plastiką, keramikines plyteles, emaliuotus paviršius ir pan.

  Netinka dažytiems paviršiams.

  Dirgina odą ir akis. Saugoti nuo vaikų. Patekus į akis nedelsiant gerai praplauti vandeniu. o vėliau – švariu. Jeigu oda sudirgus ar atsirado kitų simptomų – nedelsiant kreipkitės į gydytojus.Jeigu valiklis pateko į akis  (jeigu esate su kontaktiniais lęšiais – būtinai juos išimkite), praplaukite akis tekančiu vandeniu min.15 minučių ir nedelsiant kreipkitės į gydytojus.

  Sudėtis:  30 % silicio dioksido, mažiau nei 5% nejoninių paviršinio aktyvumo medžiagų, anijoninių paviršinio aktyvumo medžiagų, NTA (nitrilotriacto rūgšties) ir jo druskos, konservantų (Benzisothiazolinone), EUH208. Ji apima 1,2-benzizotiazolo-3 (2H) -ono.

  Gali sukelti alergines reakcijas.

  Talpa: 500 ml.

  Gamintojas: RIHO, Čekija.

  Apie Riho

  RIHO - vonios įrangos gamintojas. AB RIHO CZ buvo įkurta 1994 m. kaip Nyderlandų kompanijos RIHO INTERNATIONAL dukterinė įmonė. Gera čekiškų gaminių reputacija, aukštosios technologijos lėmė vadovybės sprendimą Boskovice, Čekijoje įkurti atskirą įmonę, kuri greitai pasiekė puikių rezultatų. Buvo išugdyta aukštos kvalifikacijos, geriausių savo srityje inžinierių komanda.

  Grąžinimo garantija

  14-os dienų prekių ir pinigų grąžinimo garantija

  Apmokėjimas grynais

  Grynaisiais pinigais apmokėjimų nepriimame

  Mokėjimo būdai

  Bankiniu pavedimu, Mokėjimais per Paysera

  Pristatymo būdai

  Pristatymas visoje Lietuvoje, galimybė pasiimti patiems

  Vartotojo duomenų apsauga

  Saugus prisijungimas ir apmokėjimas