Knyga „Santechniko vadovas“ Padidinti

Knyga „Santechniko vadovas“

Knyga „Santechniko vadovas“

Smulkiau

Nauja

Prekė eksponuojama MurestaDeco salone (Verkių g. 44 Vilnius) UNIDECO PC

29,90 EUR

39,99 EUR

-10,09 EUR

 • Autoriai: Alfredas Packevičius, Saulius Šalna

   

  Apie knygą

   

  Praktinė - mokomoji knyga „Santechniko vadovas“ skirta pastatų vidaus ir lauko tinklų santechninių sistemų montuotojų profesinei kvalifikacijai kelti, statybos specialiųjų darbų vadovams, naudingas ruošiant specialistus mokymo įstaigose bei nagingiems vartotojams, kurie knygoje ras informaciją kaip tinkamai ir saugiai įsirengti šildymo sistemas, vandentiekio ir nuotekų tinklus nuosavoje valdoje. Knygoje apžvelgiamos naujausios medžiagos, technologijos ir įrengimai, naudojami šiuolaikinėse statybose, trumpai primenamos mokymo metu įgytos teorinės žinios.

  Ypatingas dėmesys skiriamas ekologijos ir energetinių resursų taupymo problemoms spręsti, patalpų temperatūros reguliavimo bei vandens tiekimo inovatyvioms valdymo sistemoms. Taip pat moderniems pastatų šildymo būdams, lietaus vandens šalinimui nuo stogų ir terasų bei apželdintų stogų. Leidinyje pristatomi praktiniai pirmaujančiųjų Europoje santechnikos, šildymo, vėsinimo bei nuotekų sistemų gamintojų sprendimai.

  Leidinys parengtas konsultuojantis su Lietuvos santechnikų asociacijos, Vilniaus Gedimino technikos universiteto, Norvegijos santechnikų asociacijos ir didžiausių Europos santechnikos bei šildymo sistemų gamintojų atstovais.

  • Knygos skaitytojai – vidaus inžinerijos ir santechnikos įmonių darbuotojai, individualiai dirbantys santechnikai, kolegijų, profesinių mokyklų ir mokymo centrų studentai ir absolventai. Taip pat tie, kurie nori pagilinti žinias santechnikos srityje.
  • Knygos apimtis – 370 puslapių.
  • Spaudos kokybė – kieti viršeliai, knyginė vidinių puslapių spauda.
  • Apžvelgta daugiau nei 30 mokslinės-techninės literatūros šaltinių, pateikti konkretūs santechnikos pavyzdžiai ir sprendimai.
  Prekę galima apžiūrėti salone "MurestaDeco" adresu Verkių g. 44, Vilnius.

  Grąžinimo garantija

  14-os dienų prekių ir pinigų grąžinimo garantija

  Apmokėjimas grynais

  Grynaisiais pinigais apmokėjimų nepriimame

  Mokėjimo būdai

  Bankiniu pavedimu, Mokėjimais per Paysera

  Pristatymo būdai

  Pristatymas visoje Lietuvoje, galimybė pasiimti patiems

  Vartotojo duomenų apsauga

  Saugus prisijungimas ir apmokėjimas