Ravak EVOLUTION praustuvas Padidinti

EVOLUTION praustuvas

Ravak EVOLUTION praustuvas 70 cm, baltas

Smulkiau

Nauja

172,00 EUR

215,00 EUR

-20%

 • Ravak EVOLUTION praustuvas, baltos spalvos.

  Dydis: 70  x 55 cm.

  Praustuvai gaminami su persipylimu arba su paslėptu persipylimu. Praustuvą su paslėptu persipylimu bus lengviau prižiūrėti. 

  Tiekiami su 35 mm skyle vandens maišytuvui.

  Ravak praustuvai yra pagaminti iš dirbtinio marmuro, kurio pagrindinė žaliava - dolomitas, užpildytas derva. Paviršinis sluoksnis yra švarus, padengtas dažyta derva (GELOCOAT). Praustuvų dizainas yra suderinamas su Ravak voniomis, taip sukuriama harmonija vonios kambaryje.

  Kad sukurtumėte vientisą vonios kambario dizainą, praustuvą derinkite su koncepcijos Evolution įranga (praustuvo spintele SD Evolution su laikikliu arba SDS Evolution su stalčiumi, vandens maišytuvu RAVAK, veidrodžiu ir lentynėle Evolution) bei kitais priedais RAVAK.

  Apie Ravak

  Ženklas RAVAK pristato modernų bei praktišką, suprojektuotą iki smulkiausios detalės vonios kambarį. Nesiekia tik išskirtinio įspūdžio, bet visada atsižvelgia į klientų poreikius bei pageidavimus. Tiki, kad yra daiktų, kurie gali džiuginti daugelį metų. Koncepcijų kūrimas ir nestandartiniai sprendimai yra pagrindinis konkurencinis Ravak pranašumas.

  Grąžinimo garantija

  14-os dienų prekių ir pinigų grąžinimo garantija

  Apmokėjimas grynais

  Vilniuje mokėkite grynaisiais prekės atsiėmimo metu

  Mokėjimo būdai

  Bankiniu pavedimu, Mistertango greituoju mokėjimu, Paypal

  Pristatymo būdai

  Pristatymas visoje Lietuvoje, galimybė pasiimti patiems

  Vartotojo duomenų apsauga

  Saugus prisijungimas ir apmokėjimas