Nautic WC + dangtis Padidinti

NAUTIC WC + Soft-Close dangtis

WC NAUTIC su paslėptu P formos nuotaku

Smulkiau

Nauja

332,77 EUR

413,58 EUR

-80,81 EUR

 • WC NAUTIC 5510 su paslėptu P formos nuotaku. Su 3/6 litrų dvigubu vandens nuleidimo mechanizmu ir pakietintu Soft-Close dangčiu.

  NAUTIC - naujausias ir plačiausias GUSTAVSBERG produktų asortimentas, į kurį įeina daugelio poreikius atitinkantys modeliai. Visų NAUTIC kolekcijos praustuvų paviršius gali būti padengtas Ceramic plus danga. Jei norite pirkti prekę su šia danga, smulkesnės informacijos teiraukitės telefonu arba el.paštu.

  Patvirtintas CE ir sertifikuotas "Nordic" kokybės kontrolės skyriaus. Produktas atitinka AMA rekomendacijas, SS-EN 33 matmenų ir SS-EN 997 veikimo normas. Atitinka „Säker vatteninstallation“ nuostatas.

  Logistika: 29 kg su pakuote be dangčio. Dangčio svoris: kietas dangtis 3 kg.

  Papildomos detalės: Connection Plūdinis vožtuvas su reguliuojamos jungties R 1/2 colio išoriniu metaliniu sriegiu. Nuotekų sistemos jungtis su mygtuku valdomu pusiniu ir pilnu nuleidimu (dvigubu nuleidimu). Pristatant yra nustatytas 3,0 / 6,0 litrų talpai, arba galima nustatyti mygtuku valdomą nuotekų sistemos jungtį vienodam 6,0 litrų vandens nuleidimui.

  Montavimas: Montuojamas su pridedama įranga, priveržiama prie grindų dviem varžtais. Alternatyvus montavimo ant grindų būdas naudojant klijus. Pateikiami plastikiniai gaubteliai varžtams ir balti plastikiniai gaubteliai varžtų angoms, montuojant naudojant klijus. Unitazo bakelis yra suapvalintas bei nedidelių matmenų, todėl gali būti montuojamas kampe. Su P formos nuotekų vamzdžiu galima prijungti prie grindų, tiesiai prie sienos arba prie šono, bet kuriuo mažesniu negu 90 laipsnių kampu. Žr. pridedamas montavimo instrukcijas. Įranga pridedama.


   

  Apie Gustavsberg

  viena iš pirmaujančių vonios kambario įrangos gamintojų Skandinavijoje. „Gustavsberg“ grupė yra antrinė vokiečių koncerno „Villeroy & Boch“ AG įmonė ir priklauso vienam didžiausių vonios kambario įrangos gamintojų Europoje.

  Grąžinimo garantija

  14-os dienų prekių ir pinigų grąžinimo garantija

  Apmokėjimas grynais

  Vilniuje mokėkite grynaisiais prekės atsiėmimo metu

  Mokėjimo būdai

  Bankiniu pavedimu, Mistertango greituoju mokėjimu, Paypal

  Pristatymo būdai

  Pristatymas visoje Lietuvoje, galimybė pasiimti patiems

  Vartotojo duomenų apsauga

  Saugus prisijungimas ir apmokėjimas